Magyar Torrent Trackerek listája

Ez egy szabad lista, bárki bekerülhet. A bekerülés módjáról ITT olvashatsz.

A listában lévő oldalak friss adatait IDE kattintva elküldheted nekünk.


Torrent Empire
Torrentek.info

 
Oldal neveOldal linkBekerülési lehetõségTorrentek számaFelhasználók száma
Oldal neveOldal linkBekerülési lehetőségTorrentek számaFelhasználók száma
AftershockAftershocknyitott828313664
Badboy-trackerBadboy-trackernyitott1630497
Best-CoreBest-Corenyitott70505477
BigtorrentBigtorrentzárt (sms regisztráció)51100033395
BitcoolBitcoolnyitott91832537
BithorloBithorlozárt (meghívó)7215244765
BitHUmenBitHUmenzárt (meghívó)10083863536
BitpalaceBitpalacenyitott56741555
BitSiteBitSitenyitott72503200
CarpatiansCarpatianszárt (meghívó)3400045298
CerberusCerberusnyitott798111736
Dark SolarionDark Solarionnyitott50100
DeathlordDeathlordnyitott1231125700
Diablo TorrentDiablo Torrentzárt (sms regisztráció)107756183519
Diamond TorrentDiamond Torrentnyitott175864117
Dragon trackerDragon trackernyitott209305
Elittorent.usElittorent.usnyitott59049165
EndlesEndlesnyitott56008000
ErWoMi TrackerErWoMi Trackernyitott63873021
eStoneeStonezárt (meghívó)247781157003
EwerestEwerestzárt (meghívókód)1043322490
FaceTrackerFaceTrackernyitott145006482
Family-trackerFamily-trackernyitott2000775
FilmsiteFilmsitenyitott38282555
FindLineFindLinenyitott201389637
FullMixMusicFullMixMusiczárt (meghívókód)578720284
Ghost TrackerGhost Trackernyitott59819321
GigatorrentsGigatorrentszárt (meghívó)2740826448
GlobeGlobenyitott23691153
GordiuszGordiusznyitott16411868
HunTorrentHunTorrentnyitott4842941758
InsaneInsanezárt (meghívó)4863198233
Kincsek-SzigeteKincsek-Szigetenyitott317366
KufircKufircnyitott2034723124
LibranetLibranetzárt (meghívókód)4529511213
MajomparádéMajomparádézárt (meghívókód/sms regisztráció)4381773589
MicrobitMicrobitzárt (sms regisztráció)11784262625
MMTorrentMMTorrentnyitott157568
MovieSiteMovieSitenyitott100004165
nCorenCorezárt (meghívó)747313421249
nForcenForcenyitott90541970
Nova teamNova teamnyitott14021847
OXIDOSOXIDOSnyitott104008218
Party trackerParty trackernyitott6912028
PunckTrackerPunckTrackernyitott3156869
RebelsareaRebelsareanyitott100005000
RomaTrackerRomaTrackernyitott83742783
SasLinkSasLinknyitott800012000
shoved-trackershoved-trackernyitott237010675
SkynettorrentSkynettorrentnyitott18270
TeracodTeracodnyitott1746426235
TorrentMastersTorrentMasterszárt (meghívókód)671972000
TVStoreTVStorezárt (meghívó)1175413726
V.T.M.K.V.T.M.K.zárt279278
White-angelWhite-angelnyitott30912174
x-filesx-filesnyitott775537239
XtremeXtremezárt (meghívó)78547985
ZtrackerZtrackerzárt (meghívó)213309100195
Haraszti RádióHaraszti Rádió
Party-RádióParty-Rádió
Vénus RádióVénus Rádió

* nyitott (csak regisztrálni kell), zárt (meghívással lehet bekerülni), nincs (jelenleg nem lehet bekerülni)

Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, azok valódiságáért felelősséget vállalni nem tudunk.