Úgy tűnik, hogy még a Pro Evolution Soccer 2019-et fejlesztő és kiadó Konamit is meglepte, hogy a Sony az utolsó pillanatban lecserélte a PS Plus-os előfizetőknek szánt játékot a Detroid: Become Human Digital Deluxe változatára.
Forrás: https://www.gamekapocs.hu/hir/63748/meg_a_konamit_is_meglepte_pes_es_a_detroit_csereje