A Konami a Tokyo Game Show tájékoztatójának részeként bejelentette, hogy a Metal Gear Solid: Snake Eater Fox Hunt többjátékos módja október 30-án indul. Forrás: Gamekapocs.hu
Keresés
Ha teheted, támogasd az oldal fennmaradását! Köszönöm
Legfrissebb hírek, leírások
- Októberben tényleg remastert kap a Tales of Eternia 2026.06.09.
- Ezt láttuk még a mai Nintendo Direct során 2026.06.09.
- Az Amazon Game Studios fejese szerint is „el kéne készíteni” a 007 First Light folytatását 2026.06.09.
- No Law – városunk, Port Desire egy igazi időzített bomba az új trailer alapján 2026.06.09.
- Mától tölthető az új Star Fox ingyenes demója 2026.06.09.
- Switch 2-re is bejelentették a Kingdom Hearts 4-t 2026.06.09.
- Nintendo Switch 2-re is érkezik az Onimusha: Way of the Sword 2026.06.09.