Úgy néz ki, hogy Clint Barton, vagyis Sólyomszem is saját sorozatot kaphat a Disney+ havidíjas könyvtárában. A Bosszúállók fantasztikus íjászát továbbra is Jeremy Renner alakíthatja majd.
Forrás: https://www.gamekapocs.hu/hir/62613/sajat_sorozatot_kaphat_hawkeye_is