Tegnap előtt bemutatkozott a sokáig szivárgó és – ennek közzétehetően – várva-várt Prince of Persia: The Sands of Time Remake, ami első ránézésre elég felemásra sikerült. Most a fejlesztők is elmondták ezzel kapcsolatban a véleményüket.
Megannyi pletyka és szivárogtatás után tegnap előtt végre hivatalos lett: készül a 2003-as Prince of Persia: The Sands of Time remake-je, ami 2021. január 21-én PC-re, Xbox One-ra és PlayStation 4-re fog ellátogatni. A jó hír mellé kaptunk egy előzetest is, amitől a rajongók – finoman is szólva – nem voltak elájulva. Ezekre reagáltak most a játék fejlesztői.
Az újrakevert verziót fejlesztő Ubisoft Pune emberei elmondták, hogy ők egy jellegzetes és igazán markáns látványvilágú játékot szeretnének készíteni, hiszen a The Sands of Time egy igazán egyedi történet, ami megérdemli, hogy ne csak egy Assassin’s Creed-klón, vagy a 2008-as Prince of Persia-stílusának az ipari másolata legyen. Pontosan ezért döntöttek végül egy olyan látványvilág mellett, ami határozottan „eltér” a többi játék kinézetétől.
Forrás: https://www.gamekapocs.hu/hir/68643/a_keszitok_megvedtek_a_prince_of_persia_remake_et