Magyar Torrent Trackerek listája

Ez egy szabad lista, bárki bekerülhet. A bekerülés módjáról ITT olvashatsz.

A listában lévő oldalak friss adatait IDE kattintva elküldheted nekünk.

Daemon-site  

Dimotion

Torrentek.info  
  Predator Magyar BitTorrent Tracker
    filmek_webhelye

 

Oldal neveOldal linkBekerülési lehetõségTorrentek számaFelhasználók száma
AftershockAftershocknyitott828313664
Angyalka SiteAngyalka SitenyitottN/A3
Badboy-trackerBadboy-trackernyitott1630497
Best-CoreBest-Corenyitott70505477
BigtorrentBigtorrentzárt (sms regisztráció)51100033395
BithorloBithorlozárt (meghívó)7215244765
BitHUmenBitHUmenzárt (meghívó)10083863536
BitpalaceBitpalacenyitott56741555
BitSiteBitSitenyitott72503200
CarpatiansCarpatianszárt (meghívó)3400045298
CerberusCerberusnyitott798111736
Carp-HunterCarp-Hunternyitott208098252
DarkbitDarkbitnyitott12342264
Dark Polaris TrackerDark Polaris Trackernyitott1207333
Dark SolarionDark Solarionnyitott50100
DeathlordDeathlordnyitott1231125700
Demon-SiteDemon-Sitenyitott3800385
Diablo TorrentDiablo Torrentzárt (sms regisztráció)107756183519
Diamond TorrentDiamond Torrentnyitott175864117
DimotionDimotionnyitott1035443
Dragon trackerDragon trackernyitott209305
Elittorent.usElittorent.usnyitott59049165
EndlesEndlesnyitott56008000
ErWoMi TrackerErWoMi Trackernyitott63873021
eStoneeStonezárt (meghívó)247781157003
EwerestEwerestzárt (meghívókód)1043322490
FaceTrackerFaceTrackernyitott145006482
Family-trackerFamily-trackernyitott2000775
Filmek-WebhelyeFilmek-Webhelyenyitott4010
FilmsiteFilmsitenyitott38282555
FindLineFindLinenyitott201389637
FullMixMusicFullMixMusiczárt (meghívókód)578720284
Ghost TrackerGhost Trackernyitott59819321
GigatorrentsGigatorrentszárt (meghívó)2740826448
GlobeGlobenyitott23691153
GordiuszGordiusznyitott16411868
HunTorrentHunTorrentnyitott4842941758
InsaneInsanezárt (meghívó)4863198233
itorrent.wsitorrent.wsnyitottN/AN/A
Kecsi fórumKecsi fórumnyitott00
Kincsek-SzigeteKincsek-Szigetenyitott317366
KufircKufircnyitott2034723124
Lakat fórumLakat fórumnyitott0700
LibranetLibranetzárt (meghívókód)4529511213
MajomparádéMajomparádézárt (meghívókód/sms regisztráció)4381773589
Megamix TrackerMegamix Trackernyitott128363632
Mese-VilágMese-Világnyitott402103
MicrobitMicrobitzárt (sms regisztráció)78000100000
MMTorrentMMTorrentnyitott157568
MovieSiteMovieSitenyitott100004165
MovieZoneMovieZonenyitott15656
Moziplus32Moziplus32nyitottN/A3
nCorenCorezárt (meghívó)747313421249
nForcenForcenyitott90541970
Nova teamNova teamnyitott14021847
ONE-BITONE-BITnyitott250210
OXIDOSOXIDOSnyitott104008218
Party trackerParty trackernyitott79201956
Predator Magyar BitTorrent TrackerPredator Magyar BitTorrent Trackernyitott6228
PunckTrackerPunckTrackernyitott3156869
RebelsareaRebelsareanyitott100005000
RomaTrackerRomaTrackernyitott83742783
SasLinkSasLinknyitott800012000
shoved-trackershoved-trackernyitott237010675
Skorpió-trackerSkorpió trackernyitott669105
SkynettorrentSkynettorrentnyitott18270
TeracodTeracodnyitott1746426235
Tigris TrackerTigris Trackernyitott89054715
TorrentMastersTorrentMasterszárt (meghívókód)671972000
TVStoreTVStorezárt (meghívó)1175413726
White-angelWhite-angelnyitott30912174
x-filesx-filesnyitott775537239
XtremeXtremezárt (meghívó)78547985
ZtrackerZtrackerzárt (meghívó)213309100195
Haraszti RádióHaraszti Rádió
Party-RádióParty-Rádió
Vénus RádióVénus Rádió
Oldal neveOldal linkBekerülési lehetőségTorrentek számaFelhasználók száma

* nyitott (csak regisztrálni kell), zárt (meghívással lehet bekerülni), nincs (jelenleg nem lehet bekerülni)

Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, azok valódiságáért felelősséget vállalni nem tudunk.