Magyar Torrent Trackerek listája

Ez egy szabad lista, bárki bekerülhet. A bekerülés módjáról ITT olvashatsz.

A listában lévő oldalak friss adatait IDE kattintva elküldheted nekünk.

Daemon-site  

HDtorrent.eu

Torrentek.info  
  Predator Magyar BitTorrent Tracker
    Filmek webhelye

 

Oldal neveOldal linkBekerülési lehetõségTorrentek számaFelhasználók száma
AftershockAftershocknyitott828313664
Angyalka SiteAngyalka SitenyitottN/A3
Badboy-trackerBadboy-trackernyitott1630497
Best-CoreBest-Corenyitott70505477
BigtorrentBigtorrentzárt (sms regisztráció)51100033395
Bit Of ValorBit Of Valornyitott80120
Bit-BázisBit-Bázisnyitott57912638
BithorloBithorlozárt (meghívó)7215244765
BitHUmenBitHUmenzárt (meghívó)10083863536
BitpalaceBitpalacenyitott56741555
BitSiteBitSitenyitott72503200
CarpatiansCarpatianszárt (meghívó)3400045298
CerberusCerberusnyitott798111736
Carp-HunterCarp-Hunternyitott208098252
DarkbitDarkbitnyitott12342264
Dark Polaris TrackerDark Polaris Trackernyitott1207333
Dark SolarionDark Solarionnyitott50100
DeathlordDeathlordnyitott1231125700
Diablo TorrentDiablo Torrentzárt (sms regisztráció)107756183519
Diamond TorrentDiamond Torrentnyitott175864117
Dragon trackerDragon trackernyitott209305
Elittorent.usElittorent.usnyitott59049165
EndlesEndlesnyitott56008000
ErWoMi TrackerErWoMi Trackernyitott63873021
eStoneeStonezárt (meghívó)247781157003
EwerestEwerestzárt (meghívókód)1043322490
FaceTrackerFaceTrackernyitott145006482
Family-trackerFamily-trackernyitott2000775
Filmek-WebhelyeFilmek-Webhelyenyitott52267
FilmsiteFilmsitenyitott38282555
FindLineFindLinenyitott201389637
FullMixMusicFullMixMusiczárt (meghívókód)578720284
Ghost TrackerGhost Trackernyitott59819321
GigatorrentsGigatorrentszárt (meghívó)2740826448
GlobeGlobenyitott23691153
GordiuszGordiusznyitott16411868
HDTorrentHDstream---
HunTorrentHunTorrentnyitott4842941758
InsaneInsanezárt (meghívó)4863198233
itorrent.wsitorrent.wsnyitottN/AN/A
Kecsi fórumKecsi fórumnyitott00
Kincsek-SzigeteKincsek-Szigetenyitott317366
KufircKufircnyitott2034723124
Lakat fórumLakat fórumnyitott0700
LibranetLibranetzárt (meghívókód)4529511213
MajomparádéMajomparádézárt (meghívókód/sms regisztráció)4381773589
Megamix TrackerMegamix Trackernyitott128363632
Mese-VilágMese-Világnyitott402103
MicrobitMicrobitzárt (sms regisztráció)78000100000
MMTorrentMMTorrentnyitott157568
MovieSiteMovieSitenyitott100004165
MovieZoneMovieZonenyitott15656
Moziplus32Moziplus32nyitottN/A3
nCorenCorezárt (meghívó)747313421249
nForcenForcenyitott90541970
Nova teamNova teamnyitott14021847
ONE-BITONE-BITnyitott250210
OXIDOSOXIDOSnyitott104008218
Party trackerParty trackernyitott79201956
Predator Magyar BitTorrent TrackerPredator Magyar BitTorrent Trackernyitott362319
PunckTrackerPunckTrackernyitott3156869
RebelsareaRebelsareanyitott100005000
RomaTrackerRomaTrackernyitott83742783
SasLinkSasLinknyitott800012000
shoved-trackershoved-trackernyitott237010675
Skorpió-trackerSkorpió trackernyitott669105
SkynettorrentSkynettorrentnyitott18270
TeracodTeracodnyitott1746426235
Tigris TrackerTigris Trackernyitott89054715
TorrentMastersTorrentMasterszárt (meghívókód)671972000
TVStoreTVStorezárt (meghívó)1175413726
White-angelWhite-angelnyitott30912174
x-filesx-filesnyitott775537239
XtremeXtremezárt (meghívó)78547985
ZtrackerZtrackerzárt (meghívó)213309100195
Haraszti RádióHaraszti Rádió
Party-RádióParty-Rádió
Vénus RádióVénus Rádió
Oldal neveOldal linkBekerülési lehetőségTorrentek számaFelhasználók száma

* nyitott (csak regisztrálni kell), zárt (meghívással lehet bekerülni), nincs (jelenleg nem lehet bekerülni)

Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, azok valódiságáért felelősséget vállalni nem tudunk.