A QuakeConon végre hosszabban is belenézhettünk a DOOM Eternal vadonatúj multiplayer módjába, a Battlemode-ba. Az aszimmetrikus mókában egy játékos a Doom Slayer, kettő pedig egy-egy démon bőrébe bújik majd.
Forrás: https://www.gamekapocs.hu/hir/63979/doom_eternal_megmutatta_magat_a_battlemode